Euro 2024 - Nizozemsko 0:0 Francie: Kontroverzní ofsajd Xaviho Simonse

Euro 2024 - Nizozemsko 0:0 Francie: Kontroverzní ofsajd Xaviho Simonse

Euro 2024 uvádí, že Nizozemsko udrželo remízu 0:0 s Francií, což byla jejich první remíza na turnaji, přičemž gól Xaviho Simonse nebyl uznán pro ofsajd. Kylian Mbappe v této hře nenastoupil a Polsko bylo vyloučeno

S nepřítomností Kyliana Mbappeho se středem pozornosti stala ofsajdová kontroverze, když Levné Fotbalové dresy Nizozemsko remizovalo 0:0 s Francií ve skupině D na hřišti Lipska.

Harvey Simmons si myslel, že dal Hollandovi vedení pozdě v zápase, ale rozhodčí označil Denzela Dumfriese za ovlivnění hry. Anthony Taylor rozhodl, že to není povoleno a video asistent rozhodčího Stuart Atwell rozhodnutí potvrdil.

Volání bylo kontroverzní, protože míč šel přímo do spodního rohu a brankář Mike Maignan vypadal, že není připravený jej zachránit. Anglický rozhodčí ale rozhodl o neplatnosti, protože tolik očekávaný zápas skončil poprvé na turnaji remízou 0:0.

Deschampsova strana měla v tomto utkání navrch, ale bez Kyliana Mbappeho hra nikam nevedla. Fotbalové soupravy Kylian Mbappe byl nucen sedět na lavičce se zlomeným nosem. Největší šanci měl Antoine Griezmann, ale nedokázal skórovat.

Remíza znamená, že Nizozemsko zůstává v čele skupiny D, před Francií o branku. Polsko, které v ten den porazilo Rakousko 3:1, se stalo první zemí, která vypadla z Eura 2024 kvůli remíze.


columbusbluejacketsclub

167 Blog posts

Comments